ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ

2020-2021 Οι πρωταθλητές του Pablo Garcia στο γήπεδο του ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ. Κυριακή 30 Αυγούστου & Ώρα έναρξης 18:30 ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ-ΠΑΟΚ Κ-20 ΦΟΡΑΜΕ ΜΑΣΚΕΣ-ΚΡΑΤΑΜΕ ΑΠΟΣΤΆΣΕΙΣ- ΜΕΝΟΥΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΣ - ΝΕΟ μεταγραφικό ΜΠΑΜ ετοιμάζεται από ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ ......

Κυριακή 11 Σεπτεμβρίου 2016

Β ' ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ : ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΑ

Πραγματοποιήθηκε σήμερα 11/9 η β' φάση κυπέλλου στο ιδιόκτητο γήπεδο του ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ .
  Μετά την ριζική ανακαίνιση που πραγματοποιήθηκε στο γήπεδο μας σήμερα ήταν ο πρώτος αγώνας στην φυσική έδρα της ομάδας μας μετά από 3 χρόνια καθώς ο τελευταίος αγώνας ήταν την περίοδο 2012-2013 στην Δ'Εθνική.

Στο αγωνιστικό κομμάτι χωρίς να συναντήσει ιδιαίτερες δυσκολίες παρά της 6 βασικές απουσίες ο ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ έχοντας ένα πάρα πολύ καλό Α' ημίχρονο καθάρισε τον αγώνα μέσα σε εφτά λεπτά.
   Στο Β' ημίχρονο η ομάδα μας κατέβασε ταχύτητα   πραγματοποιήσε  και τις τρεις αλλάγες πολύ νωρίς πέτυχε ένα ακόμα γκολ για να διαμορφωθεί το τελικό σκορ 4 - 0

ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΑΠΤΙΣΤΗ = 4 - 0